0
Váš nákupný košík je prázdny!

Návod - NasaFlo®

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Používajte len podľa pokynov, pri pretrvávajúcich problémoch navštívte svojho lekára / zdravotníckeho pracovníka.
Dôležité: Zmes v sáčkoch Sinus Rinse™ by mala byť používaná s 240 ml NasaFlo® konvičkou pre dosiahnutie najlepších výsledkov. Môžete použiť sáčky s inými nosnými sprchami tak, aby sa zmiešali so správnym množstvom vody.
Naše odporúčanie je nahradiť Neti konvičku každé tri mesiace.


Krok 1: Prosím umyte si ruky a opláchnite konvičku. Naplňte NasaFlo® s 240 ml vlažnej destilovanej, prefiltrovanej alebo najprv prevarenej vody. Prosím, nepoužívajte vodu z kotútika na rozpustenie zmesi, pokiaľ predtým neprešla varom a neochladila sa. Môžete ohriať vodu v mikrovlnnej rúre, ale odporúčame ju zahrievať v krokoch po 5 až 10 sekundách, aby sa zabránilo prehriatiu, poškodeniu konvičky alebo obarenia vašej nosnej dierky.


Krok 2: Otvorte sáčok so zmesou Sinus Rinse™ za roh a vysypte obsah do konvičky. Utiahnite vrchnák na konvičke primerane. Položte jeden prst cez otvor výpustu a opatrne zatrepte konvičkou, aby sa zmes rozpustila.


Krok 3: Postavte sa pred umývadlo, nahnite sa dopredu tak, aby vám bolo pohodlne a nakloňte hlavu na jednu stranu. Nechajte si ústa otvorené a plynulo cez ne dýchajte. Špičku konvičky pritlačte k nosnej dierke a roztok nechajte jemne tiecť, pokiaľ roztok začne vytekať z opačnej nosnej dierky. Použite zhruba polovicu roztoku z NasaFlo®, teda cca 120 ml. Ak chcete upraviť alebo zastaviť tok roztoku, môžete umiestniť prst cez špičku konvičky a v závislosti na utesnení, môžete byť schopný riadiť tok.

Krok 4: Nos si vyfúkajte veľmi jemne, aby sa zabránilo tlaku na ušné bubienky. Ak sa vám dá a je to pre vás znesiteľné, potiahnite jemne zvyškový roztok, ktorý zostal v nosových pasážach, raz alebo dvakrát do seba, pretože ten pomôže vyčistiť zadné nosohltanové plochy, čo sú plochy na zadnej strane nosových pasáží. V niektorých prípadoch zostanú zvyšky hlienov s roztokom na spodnej a zadnej strane krku, tie vás prosíme vypľuť von. Pre užívateľov NasaFlo®, aby lepšie vytiekol všetok zvyšný roztok, prosím jemne sa vysmrkajte, zatiaľ čo nakláňate hlavu dopredu.

Krok 5: Teraz opakujte kroky 3 a 4 na druhej nosnej dierke. Ak vám zostane nejaký roztok, zlikvidujte ho. Odporúčame vám urobiť čerstvý roztok pred každým preplachovaním. Vyplachujte raz alebo dvakrát denne alebo podľa pokynov svojho lekára. Naše odporúčanie je vymeniť Neti konvičku každé tri mesiace.

Prečítané 1250 krát

Sledujte náš Facebook!